«Турбоатом» передав Угорщині модернізоване обладнання для АЕС

«Турбоатом» передав Угорщині модернізоване обладнання для АЕС

Венгрия, Новости 0 Comment 103

Українській компанії ПАТ «Турбоатом» довірили виготовлення двох роторів високого тиску, якими на угорській АЕС модернізують турбіну К-220-44 для блоку №1. Їх уже відвантажили замовнику.

Новину повідомили у прес-службі підприємства, передає «Преса України».

У повідомленні розповіли, що контракт з АЕС Пакш підприємство уклало в 2015 р. За умовами контракту, на сьогодні, «Турбоатом» здав представникам АЕС Пакш 3-й та 4-й за рахунком ротори високого тиску та кінцеві ущільнення. Таким чином, завершено виготовлення та відвантажено обидва комплекти для модернізації турбіни К-220-44.

Раніше вже були здані 1-й та 2-й ротори високого тиску. Робота над контрактом триває. На цю мить у виробництві 5-й та 6-й комплекти для модернізації турбіни. Початок відвантаження планується розпочати в грудні поточного року.

Підкреслюється, що модернізація спрямована на приріст потужності, збільшення міжремонтного періоду та терміну служби турбін.

Нагадаємо, танки Т-80 здатні розганятися до такої швидкості, що переходять в категорію «літаючої» бронетехніки. «Укроборонпром» презентував відео випробувань вже другої партії таких.

Источник

Leave a comment

Back to Top