Президент Енергоатома представил нового гендиректора ВП «Атоменергомаш»

Президент Енергоатома представил нового гендиректора ВП «Атоменергомаш»

Новости, Украина 0 Comment 43

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський представив колективу підприємства нового генерального директора ВП «Атоменергомаш» Олександра Маслюкова.

Представлення нового керівника відокремленного підрозділу відбулося сьогодні в Енергодарі під час робочого візиту президента Компанії на ВП «Атоменергомаш» та Запорізьку АЕС.

До призначення на посаду генерального директора ВП «Атоменергомаш» 41-річний Олександр Маслюков з липня 2010 року займав посаду начальника відділу підготовки та проведення ремонтів Южно-Української АЕС. У 2015 — 2016 рр. Олександр Маслюков пройшов розроблений за кращими світовими практикам з урахуванням українських реалій курс навчання в групі перспективного кадрового резерву на посаду президента НАЕК «Енергоатом».

В рамках візиту Юрій Недашковський також ознайомився з поточним станом виконання заходів з продовження термінів експлуатації енергоблока №3 Запорізької АЕС.

Довідка . Запорізька АЕС — найбільший енергетичний об’єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий — в 1985 р., третій — в 1986 р., четвертий — в 1987 р., п’ятий — в 1989 р., шостий — у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

Источник

Leave a comment

Back to Top